Międzywodzie znajduje się na największej polskiej wyspie - Wolin, która położona jest w jednym z najciekawszych przyrodniczo zakątków Polski.

Wolin  jest niezwykle różnorodnym miejscem. Jej północne krańce to tętniące w lecie życiem miejscowości nadmorskie Świnoujście, Międzyzdroje, Dziwnów czy też nasze Międzywodzie, kuszące pięknymi, szerokimi, piaszczystymi plażami i mnóstwem atrakcji dla każdego bez względu na wiek.

Jeśli ktoś myśli, że nad morzem może być tylko płasko i nudno, powinien udać się na naszą wyspę. Brzeg od strony morza wznosi się tu w niektórych miejscach na wysokość ok. 100 m n.p.m. tworząc niesamowite klify. Dzięki temu podziwiać tumożna  cudowne widoki pięknej Zatoki Pomorskiej.

Centralna część wyspy to dziewiczy krajobraz wzniesień gęsto pokrytych pięknymi bukowymi i sosnowymi lasami, pośród których jak szafiry lśnią przepiękne jeziora, to obszar Wolińskiego Parku Narodowego kuszący bogactwem zwierzyny jak i ogromną różnorodnością roślinności. Południowa część wyspy to obszar rolniczy, niewielkie malownicze miejscowości zapraszają do siebie wszystkich ceniących spokój i bezpośredni kontakt z naturą. Znajduje się tu szereg gospodarstw agroturystycznych oferujących swoje usługi na bardzo wysokim poziomie.Turyści znajdą tutaj szlaki turystyczne, ośrodki jeździeckie. Miłośnicy przyrody mają możliwość poznawania flory i faunyWolińskiego Parku Narodowego. Jeśli kochasz wędrówki piesze - szlaki turystyczne zaprowadzą cię w najpiękniejsze części wyspy Wolin.

Międzywodzie to miejscowość, która w promieniu 50 km oferuje mnóstwo atrakcji i ciekawostek turystyczno-przyrodniczych. Wystarczy wspomnieć miejscowość Kamień Pomorski z pięknymi zabytkami,  Wolin z jego tradycjami Wikingów  czy też miejsca takie jak Rewal, Niechorze, Dziwnów czy Kołobrzeg. Warto do nas przyjechać, gdyż oprócz doskonałych warunków wypoczynku w samym Międzywodziu, stanowimy doskonały punkt wypadowy do mnóstwa miejsc na Pomorzu Zachodnim.